Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Borderlands GOTY za darmo do sprawdzenia

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji pobawić się przy pierwszej części Borderlands, możecie obecnie wypróbować grę za darmo w wersji Game of the Year Edition. Akcja dotyczy posiadaczy komputerów PC oraz konsol Xbox One.

W sklepie Xbox oraz na Steam można pobierać za darmo Borderlands: Game of the Year Edition i ogrywać tytuł przez cały weekend.

Jeśli chcecie pograć na konsoli, niezbędny będzie abonament Xbox Live Gold / Xbox Game Pass Ultimate. Darmowe granie jest możliwe do poniedziałku (22 lipca), do godziny 9:00 czasu polskiego. Grę pobierzecie w tym miejscu.

W przypadku PC, wystarczy przejść na kartę gry na Steam i pobrać plik. Tutaj darmowe granie trwa do niedzieli (21 lipca), do godziny 22:00 czasu polskiego.

Jak czytamy w opisie gry: Odkryj strzelankę z łupami i trybem współpracy, od której wszystko się zaczęło. Skorzystaj z bazyliona rodzajów broni jako jeden z czterech najemników o niepowtarzalnych zdolnościach RPG. Zmierz się z planetą bezprawia – Pandorą – podczas poszukiwań technologii obcych: The Vault. Nowe uzbrojenie, ulepszenia graficzne, 4 pakiety dodatkowe i nie tylko – ciesz się grą FPS/RPG solo lub w trybie współpracy dla 4 graczy na dzielonym ekranie!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się