Borderlands GOTY za darmo do sprawdzenia

Borderlands GOTY za darmo do sprawdzenia
Gry za darmo Newsy PC XOne

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji pobawić się przy pierwszej części Borderlands, możecie obecnie wypróbować grę za darmo w wersji Game of the Year Edition. Akcja dotyczy posiadaczy komputerów PC oraz konsol Xbox One.

W sklepie Xbox oraz na Steam można pobierać za darmo Borderlands: Game of the Year Edition i ogrywać tytuł przez cały weekend.

Jeśli chcecie pograć na konsoli, niezbędny będzie abonament Xbox Live Gold / Xbox Game Pass Ultimate. Darmowe granie jest możliwe do poniedziałku (22 lipca), do godziny 9:00 czasu polskiego. Grę pobierzecie w tym miejscu.

W przypadku PC, wystarczy przejść na kartę gry na Steam i pobrać plik. Tutaj darmowe granie trwa do niedzieli (21 lipca), do godziny 22:00 czasu polskiego.

Jak czytamy w opisie gry: Odkryj strzelankę z łupami i trybem współpracy, od której wszystko się zaczęło. Skorzystaj z bazyliona rodzajów broni jako jeden z czterech najemników o niepowtarzalnych zdolnościach RPG. Zmierz się z planetą bezprawia – Pandorą – podczas poszukiwań technologii obcych: The Vault. Nowe uzbrojenie, ulepszenia graficzne, 4 pakiety dodatkowe i nie tylko – ciesz się grą FPS/RPG solo lub w trybie współpracy dla 4 graczy na dzielonym ekranie!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie