Mężczyzna w zbroi stoi na środku starego pałacu.
0 komentarzy

„Stworzyłem remaster Bloodborne, bo Sony nie chce…”. Zobaczcie modyfikację zirytowanego gracza

Fan stworzył modyfikację poprawiającą grafikę Bloodborne. Fanowski remaster działa również w upragnionych 60 FPS.

Garden of Eyes udostępnił wideo, w którym pokazuje, jak odświeżył grę Bloodborne. Gracz poirytowany brakiem next-genowej aktualizacji, samemu ulepszył produkcje studia From Software. Dzięki jego modyfikacji tytuł działa w 60 FPS, a grafika prezentuje się dużo lepiej niż w oryginale. Warto zaznaczyć, że gra uruchomiona jest na PS4 Pro. Twórca poprawił tekstury, modele postaci, oświetlenie, efekty specjalne i wiele więcej. Mimo wszystko wciąż zachowano pierwotną atmosferę tytułu. Modder stara się ukończyć projekt przed końcem bieżącego roku. Zobaczcie sami, jak wygląda nieoficjalny remaster Bloodborne.

Gra prezentuje się zdecydowanie lepiej. Grafika jest bardziej nasycona i wzbogacona o dodatkowe efekty wizualne. Z drugiej strony te wszystkie upiększenia wpływają na przejrzystość produkcji. W grach tego typu to właśnie przejrzystość ma największe znaczenie. Walki są chaotyczne i opierają się na zręczności, dlatego lepiej, gdy z łatwością dostrzega się różnych animacji postaci czy elementów otoczenia. Chyba wolę pozostawić oryginalną jakość grafiki, zachowując przy tym lepszą widoczność. Mimo wszystko trzeba docenić pracę autora. Zrobił naprawdę kawał dobrej roboty.

Wiele osób liczy, że na zbliżającym się PlayStation Showcase otrzymamy informacje związane z marką Bloodborne. Zdecydowanie graczy ucieszyłaby wiadomość o aktualizacji na PS5, która umożliwiłaby rozgrywkę w 60 FPS. Poza tym chyba nikt by się nie obraził o zapowiedź kontynuacji cyklu. Niemniej są to tylko pomysły, które nie muszą się sprawdzić. Już jutro wszystkiego się dowiemy!

Co myślicie o modyfikacji? Wolicie ładniejszą grafikę, czy może bardziej przejrzysty gameplay? Dajcie znać w komentarzach!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się