Liam Neeson w filmie Blacklight

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Liam Neeson znów w akcji. Zobaczcie zwiastun nadchodzącego Blacklight

Liam Neeson jeszcze raz powraca w kinie akcji, tym razem w nadchodzącym filmie Blacklight. Zobaczcie, jak prezentuje się zwiastun.

Postaci grane przez Liama Neesona na ogół nie mają łatwego życia. Ile to już razy jego bohaterowie musieli ratować z opresji członków swojej rodziny? Wydawałoby się, że nie da się wyciągnąć z tego motywu już nic nowego; za każdym razem jednak twórcy potrafią nas zaskoczyć. Dzięki temu Liam Neeson pojawi się w kolejnym filmie akcji zatytułowanym Blacklight.

W nadchodzącej produkcji aktor wcieli się w Travisa Blocka, agenta federalnego, który chce porzucić swoje dotychczasowe zajęcie. Przedtem czeka go jednak jeszcze jedno zadanie. Gdy odkrywa, że jego szef jest zamieszany w spisek wymierzony przeciwko całemu państwu, decyduje się stanąć do walki. W wyniku tego dawny pracodawca porywa mu wnuczkę, dla której Block zdecydował się na odejście z FBI…

Oprócz Liama Neesona w filmie pojawią się m.in. Aidan Quinn, Taylor John Smith i Emmy Raver-Lampman. Tytuł wejdzie do kin 20 stycznia.

Zapowiadany trailer możecie zobaczyć poniżej:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się