Denzel Washington w filmie Bez litości

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Denzel Washington potwierdza Bez litości 3. Zdjęcia do sequelu ruszą w tym roku

W tym roku rozpoczną się zdjęcia do Bez litości 3. Informację potwierdził Denzel Washington, który raz jeszcze powróci w roli Roberta McCalla.

Aktor nie zdradził wiele, lecz na obecnym etapie wystarczy nam wiadomość, że film w ogóle powstanie – i to już niedługo. Washington wyjawił informację m.in. w rozmowie z portalem Collider, przeprowadzonej w ramach promocji Tragedii Makbeta, najnowszego tytułu ze swoim udziałem (za który zdobył zresztą nominację do Złotego Globu). Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie ruszą zdjęcia do trzeciej odsłony popularnej serii. Nie znamy również szczegółów związanych z fabułą czy dodatkową obsadą produkcji. Wiadomo jedynie, że na krześle reżysera ponownie zasiądzie Antoine Fuqua.

Bez litości z 2014 roku opowiada historię byłego żołnierza sił specjalnych wiodącego spokojne życie po tym, jak odciął się od mrocznej przeszłości. Postanawia jednak pomóc młodej dziewczynie, Teri (Chloë Grace Moretz), którą rosyjska mafia zmusza do współpracy. W tym celu musi niestety opuścić swoje schronienie.

Film spotkał się z na tyle dobrym przyjęciem widzów, że twórcy postanowili nakręcić również sequel z 2018 roku. W przypadku drugiej odsłony oceny nie były już aż tak pozytywne; jak jednak widać nie stoi to na przeszkodzie, by powstał Bez litości 3. Gdy pojawią się nowe wieści na temat filmu, będziemy o tym informować.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%