Barack Obama w serialu Problem Trzech Ciał? Oto, co odpisał platformie Netflix na propozycję angażu

barack obama problem trzech ciał
Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Już w tym tygodniu w serwisie Netflix pojawi się wyczekiwany serial pt. Problem Trzech Ciał. Jak się okazuje, miał w nim wystąpić sam Barack Obama – były prezydent USA.

Serial pt. Problem Trzech Ciał to nadchodząca (od 21 marca na Netflix) adaptacja bestsellerowej powieści science fiction autorstwa Liu Cixina. Akcja rozgrywa się w Chinach w latach 60. XX wieku, gdzie grupa naukowców staje przed tajemniczym problemem matematycznym, który prowadzi do odkrycia obcej cywilizacji, a przez to do śmiertelnego zagrożenia dla ludzkości. Jak się okazuje, Netflix chciał, aby w serialu zagrał sam Barack Obama. Chodziło co prawda o niewielką rólkę (prezydenta, który przekazuje obywatelom informacje o obcych), jednak Obama nie wyraził zgody. Zrobił to jednak z dużą dozą poczucia humoru:

Jeśli kiedykolwiek dojdzie do prawdziwej inwazji kosmitów, myślę, że powinienem się oszczędzać na wypadek takiego kryzysu.

Barack Obama w odpowiedzi na angaż do Problemu Trzech Ciał

Problem Trzech Ciał – o czym będzie serial?

Serial “Problem Trzech Ciał” to adaptacja bestsellerowej trylogii science fiction autorstwa Liu Cixina. Akcja serialu rozgrywa się w Chinach podczas rewolucji kulturalnej i w przyszłości, gdy ludzkość odkrywa, że Ziemia jest zagrożona przez obce cywilizacje. Serial skupia się na trzech głównych postaciach: naukowcu Ye Wenjie, detektywie Shi Qiang i astrofizyku Wang Miao. Fabuła porusza tematy takie jak nauka, technologia, filozofia i moralność. Choć serial trafi na Netflix dopiero za kilka dni, to krytycy mieli już szansę go zobaczyć. O tym, jak oceniają produkcję, możecie przeczytać w jednym z naszych ostatnich newsów (klik). A na koniec, zostawiamy Was jeszcze ze zwiastunem finalnym:

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie