Chris Pine i Ben Foster w filmie Aż do piekła

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Strażnik Teksasu w innej odsłonie. Powstanie serial oparty na filmie Aż do piekła

Czterokrotnie nominowany do Oscara dramat Aż do piekła otrzyma serialową adaptację od Fox Entertainment.

Film zadebiutował w 2016 roku i spotkał się z doskonałym przyjęciem zarówno wśród krytyków, jak i samych widzów. Teraz z historii napisanej przez Taylora Sheridana uda się wyciągnąć jeszcze więcej. W planach jest bowiem serial współtworzony przez producentów oryginalnego filmu.

Scenarzystką oraz producentką wykonawczą została Jessica Mecklenburg (Stranger Things). Wiadomo już, że Taylor Sheridan nie będzie związany z produkcją.

Film Aż do piekła opowiada o dwóch braciach (Chris Pine i Ben Foster), którzy próbują odzyskać rodzinną farmę. W desperacji postanawiają napaść na bank. Sprawy nie toczą się jednak tak łatwo, jak mogłyby. Za braćmi wyrusza zbliżający się do emerytury strażnik (Jeff Bridges), który nie waha się przed ostatnią brawurową akcją.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy odbędzie się premiera nadchodzącego serialu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%