Assassin's Creed Valhalla - Eivor

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Zmiany w rozwoju Assasin’s Creed Valhalla. Ubisoft w końcu stawia na jakość, a nie ilość

Ubisoft potwierdził, że nieco zmienia podejście do aktualizowania Assassin’s Creed Valhalla. Gra będzie dostawać aktualizacje rzadziej, ale to zmiana na lepsze.

Jeśli regularnie wracacie do Valhalli, z pewnością zauważyliście, że ostatnie aktualizacje sporo namieszały w grze. Mowa tu zarówno o sporej dawce nowości, jak i pokaźnym zastrzyku problemów. Ubi ewidentnie miało kłopot z dostarczeniem dopracowanych łatek w terminie i na szczęście postanowiło zareagować.

W artykule producenta czytamy, że wprowadzono zmiany w planach rozwoju gry. Począwszy od przyszłej aktualizacji, wszystkie większe łatki będą pojawiać się co pięć, a nie co cztery tygodnie. Decyzję podjęto w oparciu o ilość dużych problemów, które wprowadzały poprzednie aktualizacje. Zamiarem zmian jest dostarczanie nowości rzadziej, ale w lepszej jakości.

W efekcie najbliższa aktualizacja pojawi się 27 kwietnia. Przypomnę, że niedawno opóźniono również premierę pierwszego rozszerzenia do gry. Gniew Druidów także potrzebuje nieco więcej czasu na dopracowanie.

Zmiany te są jak najbardziej pozytywne. Ilość błędów wprowadzonych w niektórych aktualizacjach gry była ogromna i jeśli Ubi dobrze wykorzysta dodatkowy czas, gracze mogą się tylko cieszyć. Assassin’s Creed Valhalla to bardzo rozbudowany tytuł i nie dziwię się, że trudno jest zapanować nad większymi aktualizacjami zawartości.

Ostateczne efekty zmian będzie dało się ocenić dopiero za jakiś czas. Póki co Ubi szykuje nowe aktualizacje i pozostaje trzymać kciuki, aby były one odpowiednio dopracowane.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się