Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Assassin’s Creed: Unity – poznajcie aktora, który odegra rolę Arno

Dan Jeannotte obiecuje graczom skomplikowaną i emocjonującą fabułę.

Po południu publikowaliśmy ciekawy filmik z Unity, który pokazywał misję poboczną Rift (gameplay jest wyciekiem, więc oglądajcie, póki nie został usunięty z sieci).

Teraz możemy poznać aktora wcielającego się w głównego bohatera gry, czyli Arno Doriana. Dan Jeannotte – bo o nim mowa – w krótkim wywiadzie opowiada o swoim Asasynie, jego misji oraz fabule Assassin’s Creed Unity.

Po przeczytaniu scenariusza byłem naprawdę pod wrażeniem przedstawionej historii, Ubisoftu oraz zaangażowania pisarza, który stworzył tak kompleksową oraz emocjonalną opowieść. Historia nie jest prosta i nie można jednoznacznie stwierdzić, czy jest czarna, czy biała – podkreśla Dan Jeannotte.

Akcja Assassin’s Creed Unity rozegra się w Paryżu w czasie rewolucji francuskiej. Wiemy również, że oprócz skakania po dachach i przemykania w cieniu poznamy miłosną historię pomiędzy Arno, a templariuszką o imieniu Elise. Rudowłosą piękność widzieliśmy na jednym z wcześniejszych zwiastunów, na którym Arno ocalił ją od publicznego ścięcia.

Polska data premiery Assassin’s Creed: Unity została ustalona na 31 października 2014. Tytuł wyjdzie na PC oraz konsole nowej generacji: PlayStation 4 i Xbox One.

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się