Assassin’s Creed: Unity – poznajcie aktora, który odegra rolę Arno

Dan Jeannotte obiecuje graczom skomplikowaną i emocjonującą fabułę.

Po południu publikowaliśmy ciekawy filmik z Unity, który pokazywał misję poboczną Rift (gameplay jest wyciekiem, więc oglądajcie, póki nie został usunięty z sieci).

Teraz możemy poznać aktora wcielającego się w głównego bohatera gry, czyli Arno Doriana. Dan Jeannotte – bo o nim mowa – w krótkim wywiadzie opowiada o swoim Asasynie, jego misji oraz fabule Assassin’s Creed Unity.

Po przeczytaniu scenariusza byłem naprawdę pod wrażeniem przedstawionej historii, Ubisoftu oraz zaangażowania pisarza, który stworzył tak kompleksową oraz emocjonalną opowieść. Historia nie jest prosta i nie można jednoznacznie stwierdzić, czy jest czarna, czy biała – podkreśla Dan Jeannotte.

Akcja Assassin’s Creed Unity rozegra się w Paryżu w czasie rewolucji francuskiej. Wiemy również, że oprócz skakania po dachach i przemykania w cieniu poznamy miłosną historię pomiędzy Arno, a templariuszką o imieniu Elise. Rudowłosą piękność widzieliśmy na jednym z wcześniejszych zwiastunów, na którym Arno ocalił ją od publicznego ścięcia.

Polska data premiery Assassin’s Creed: Unity została ustalona na 31 października 2014. Tytuł wyjdzie na PC oraz konsole nowej generacji: PlayStation 4 i Xbox One.

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 Shares
Share1
+1
Tweet