Nowe Assassin’s Creed podobno opóźnione. Trochę sobie poczekamy

Assassin's Creed Basim
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Ubisoft ogłosiło niedawno, że zdecydowało się na opóźnienie premier dwóch gier: Avatar: Frontiers of Pandora oraz mniejszego tytułu. Możliwe, że tajemniczą drugą produkcją było nowe Assassin’s Creed.

Dziennikarz Jason Schreier poinformował, że w istocie chodzi o nowe Assassin’s Creed, a konkretnie o odsłonę z podtytułem Rift. Schreier twierdzi, że gra miała ukazać się w lutym przyszłego roku, ale jej premiera została przesunięta na wiosnę.

Wczoraj Ubisoft ogłosiło, że oprócz Avatara opóźnia „mniejszą, niezapowiedzianą grę premium”. Ta gra to Assassin’s Creed Rift, potwierdza Bloomberg News, przesunięte z lutego na wiosnę. Pozostawia to Ubisoft z anemicznym zestawem premier na ten rok fiskalny.

– napisał Jason Schreier na Twitterze

Historia Rift ma być osadzona na Bliskim Wschodzie i skupiać się na znanym z Valhalli Basimie. Produkcja podobno jest nieco mniejszą odsłoną cyklu, która pierwotnie miała być dodatkiem do przygód Eivora, ale została przemianowana na osobną grę.

Nie wiadomo, kiedy Ubisoft oficjalnie zapowie Assassin’s Creed. Niewykluczone, że stanie się to we wrześniu, kiedy to twórcy serii opowiedzą o jej przyszłości.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie