Jedno słowo wywołało burzę w sieci. Przeciek o nowej odsłonie Assassin’s Creed!

To, że prace nad nową odsłoną Assassin’s Creed trwają, jest pewne. Pytanie tylko, czym chce nas tym razem zaskoczyć Ubisoft?

Dynasty – to jedno słowo wywołało walę spekulacji i domysłów na temat części gry Assassin’s Creed. Źródłem rewelacji jest serwis PlayStation Universe, który otrzymał informacje od swojego źródła niegdyś pracującego w firmie Technicolor, odpowiadającej za tworzenie animacji do wielu wielkich produkcji.

Insider wspomniał, że Technicolor zajmował się czymś, co zostało nazwane Assassin’s Creed: Dynasty. PlayStation Universe spekulowało początkowo, że produkcja może przenieść nas do Chin, lecz są to jedynie domysły, a równie dobrze możemy przywitać w Dynasty Japonię. Można tylko zgadywać.

Prawdopodobnie Assassin’s Creed: Dynasty nie jest tytułem nowej gry, a jedynie nazwą kodową. Podobnie było z obecną odsłoną. Początkowo znaliśmy ją pod nazwą Assassin’s Creed: Empire, a ostatecznie gra zadebiutowała na rynku jako Assassin’s Creed: Origins.

Póki co Ubisoft nie myśli ujawniać szczegółów o nowej części Asasynów i skupia się na wsparciu Origins. Dzisiaj pisaliśmy, co deweloperzy wrzucą do gry w tym miesiącu – będzie się działo! Wszystkie informacje znajdziecie w tej wiadomości.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.