Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Aplikacja PlayStation doczekała się sporej aktualizacji. Zobacz zmiany

Aplikacja PlayStation otrzymała gigantyczną aktualizację. Sony przygotowuje graczy na spore zmiany w związku z premierą PlayStation 5.

Można być oddanym fanem Sony, ale trzeba przyznać jedno – dotychczasowa aplikacja PlayStation to kiepskie nieporozumienie. Program działał topornie, był nieprzejrzysty i nie oferował zbyt wielu dobrze działających funkcji w porównaniu do apki Xboxa. Sprawy na szczęście uległy diametralnej poprawie.

W Google Play i App Store zaczynają pojawiać się aktualizacje PS App dla pierwszych telefonów. Jeśli jeszcze jej nie otrzymaliście, to powinna się ona u Was pojawić już bardzo niedługo.

Poniżej możecie zobaczyć krótkie wprowadzenie do nowej PlayStation App przygotowane przez Sony.

Co się zmieniło? Przede wszystkim aplikacja Sony doczekała się unifikacji głównego programu z apką PS Messages. Od teraz możecie czatować ze znajomymi bez instalacji dodatkowej aplikacji.

Dodatkowo całkowicie przebudowano interfejs, poprawiono PS Store, i wprowadzono szereg usprawnień. Co ciekawe, w ustawieniach pojawiła się odkryta przez graczy jakiś czas temu Lista Życzeń.

Aktualizacja jest jednak ukierunkowana na przygotowanie graczy do premiery PS5. Za jej pośrednictwem będziemy mogli uruchomić konsolę, rozpocząć zdalnie pobieranie gry i zarządzać miejscem na dysku. To naprawdę istotne zmiany tym bardziej, że konkurencja wprowadziła je już jakiś czas temu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się