Nowości Amazon Prime Video na sierpień 2022. Wreszcie zobaczymy Samaritana z Sylvestrem Stallone

Amazon Prime Video nowości sierpień 2022 - filmy i seriale
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Newsy Platformy Platformy Seriale

Amazon Prime Video zaprezentował krótką, ale nadal ciekawą listę nowości zaplanowanych na sierpień 2022 roku.

Platforma co miesiąc informuje, jakie produkcje oryginalne trafią do widzów. Zapewne poniższa lista nie będzie ostateczna, jako że szansę mają również tytuły na licencji. Tych jednak nie poznamy, dopóki nie znajdą się w serwisie. Mimo wszystko zanosi się na to, że w sierpniu będzie co oglądać.

Do widzów trafi m.in. serial Ich własna liga poświęcony początkom profesjonalnej żeńskiej ligi baseballowej. Na ekranach pojawią się m.in. Abbi Jacobson, Chanté Adams, D’Arcy Carden, Gbemisola Ikumelo, Roberta Colindrez, Nick Offerman, Saidah Arrika Ekulona, Kate Berlant, Kendall Johnson, Kelly McCormack, Alex Désert, Priscilla Delgado, Aaron Jennings, Molly Ephraim, Melanie Field, a także Dale Dickey. Ośmioodcinkowy pierwszy sezon zagości w serwisie 12 sierpnia.

Wśród nowości na sierpień 2022 roku Amazon Prime Video przygotował również film Samaritan z Sylvestrem Stallone w roli głównej. Oprócz niego w obsadzie znaleźli się też Javon “Wanna” Walton, Pilou Asbæk, Dascha Polanco oraz Moises Arias. Całość zapowiada się niezwykle interesująco – film opowie o 13-letnim Samie, którzy wierzy, że jego sąsiad jest uznanym za zmarłego superbohaterem. Zrobi więc wszystko, by nakłonić ukrywającą się legendę do powrotu do swojej działalności.

Co jeszcze pojawi się w serwisie w nadchodzącym miesiącu? Listę znajdziecie poniżej.

  • Wszystko albo nic: Arsenal – od 4 sierpnia
  • Thirteen Lives – 5 sierpnia
  • Cosmic Love – sezon 1 – 12 sierpnia
  • Ich własna liga – sezon 1 – 12 sierpnia
  • Projektanci jutra – sezon 3 – od 19 sierpnia
  • Samaritan – 26 sierpnia
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie