Samaritan. Sylvester Stallone w roli superbohatera

0 komentarzy

Sylvester Stallone w nowym filmie Samaritan wcieli się w superbohatera.

Fabuła produkcji rozgrywa się 20 lat po wydarzeniach, kiedy superbohaterom udało się pokonać ostatniego złoczyńcę zagrażającego naszej planecie. Herosi po wykonaniu swojej pracy usuwają się w cień. Młody chłopak napotyka mężczyznę, którego uznaje za bohatera minionych lat. Okazuje się, że skrywa on jednak pewien sekret.

Widowisko ma kłaść duży nacisk na akcję. Reżyser Julius Avery jest pełen podziwu dla kondycji Stallone’a. Jego zdaniem wielu znacznie młodszych aktorów miałoby problem z graniem w scenach kaskaderskich, z którymi świetni radzi sobie liczący 73 lata mężczyzna. Poniżej możecie podziwiać zdjęcie z filmu, udostępnione przez magazyn Total Film.

null

To nie pierwszy raz gdy Sylvester Stallone staje się superbohaterem. Amerykanin grał już w takich filmach jak Strażnicy Galaktyki vol. 2 czy Sędzia Dredd, gdzie wcielał się w postacie z nadprzyrodzonymi umiejętnościami. Premiera widowiska została zaplanowana na dzień 4 czerwca 2021 roku.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się