Czerwcowe premiery na Amazon Prime Video. Nowy sezon The Boys i inne tytuły

The Boys / premiery Amazon Prime Video na czerwiec 2022
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Newsy Platformy Platformy Seriale

Platforma Amazon Prime Video przygotowała listę premier na czerwiec 2022 roku. Ten miesiąc będzie jednak należał przede wszystkim do The Boys.

Parodia produkcji superbohaterskich powraca bowiem wreszcie, po długim czasie oczekiwania, na upragniony 3. sezon. Dotychczas zaprezentowane zwiastuny sugerują już, że w nowej odsłonie dużo będzie się działo; największa przemiana czeka Homelandera i Butchera, zatem warto śledzić ich losy. Wyczekany sezon ruszy na Amazon Prime Video już 3 czerwca.

W produkcji zobaczymy zarówno dobrze już znanych, jak i nowych w uniwersum aktorów. Na liście nazwisk pojawili się m.in. Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Dominique McElligott, Jessie T. Usher, Laz Alonso, Chace Crawford, Tomer Capone, Karen Fukuhara, Nathan Mitchell, Colby Minifie, Claudia Doumit, a także Jensen Ackles.

Jak jednak wiadomo, to nie jest jedyna premiera zaplanowana na czerwiec przez Amazon. Na platformę powraca również popularna animacja dla dorosłych, a także kilka innych produkcji oryginalnych. Premier nie ma tu zbyt wiele, ale z pewnością warto dać szansę poszczególnym tytułom. Ich listę zawarliśmy poniżej.

Amazon Prime Video – premiery na czerwiec 2022

  • The Boys, sezon 3 – 3 czerwca
  • Fairfax, sezon 2 – 10 czerwca
  • The Summer I Turned Pretty – 17 czerwca
  • Chloe – 24 czerwca
  • My Fake Boyfriend – 24 czerwca

Na którą z propozycji oryginalnych Amazon Prime Video czekacie z największą niecierpliwością?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie