Wyciekła oferta Amazon Prime Gaming na listopad 2022. Jest naprawdę dobrze

Amazon Prime Gaming na listopad 2022 wycieka i jest wybitnie dobrze
Newsy PC

Najwyraźniej poznaliśmy już ofertę Amazon Prime Gaming na listopad 2022. Wiarygodne źródła wskazują na wielki hit i parę mniejszych, docenionych gier.

Amazon Prime Gaming w poprzednim miesiącu oddał w ręce graczy bardzo dobry zestaw wielu popularnych i udanych gier. Wychodzi na to, że kondycja wcale nie spada, bo w listopadzie możemy liczyć na kolejne hity. Zresztą, „głównego dania” mogliśmy się przecież spodziewać, w końcu Fallout obchodzi w tym roku 25. urodziny!

W serwisie Dealabs pojawiły się nowe informacje dotyczące Amazon Prime Gaming na listopad 2022. Pochodzą od bardzo wiarygodnego źródła, które do tej pory się nie myliło – internauty billibin-kuna. Wypisał on nowe gry, które trafią do oferty Prime Gaming w kolejnym miesiącu. Jest naprawdę dobrze, choć może nie aż tak zaskakująco, jak ostatnio.

Gry w Amazon Prime Gaming na listopad 2022 wedle przecieku:

  • Fallout New Vegas Ultimate Edition
  • WRC 9 FIA World Rally Championship
  • Last Day of June
  • Indiana Jones and the Last Crusade
  • Etherborn
  • Whispering Willows
  • Facility 47

Oczywiście największym hitem wydaje się tutaj bodaj najbardziej uwielbiany przez fanów Fallout New Vegas. Nie ma w tym jednak zaskoczenia – w poprzednim miesiącu odebraliśmy multiplayerową odsłonę serii, a na Epicu jest Fallout 3 za darmo. Wszystko przez to, że na ten rok przypadają 25. urodziny cyklu. Bardzo fajny sposób na świętowanie takiej okazji, nie ma co!

Oprócz tego sporo dobrego otrzymają fani gier przygodowych – Indiana Jones and the Last Crusade to w końcu klasyk! WRC 9 jawi się na dobrą pozycję dla fanów wszelkiej maści gier wyścigowych, a Last Day of June to doceniona przygodówka, która kusi bardzo dojrzałą i wciągającą historią.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie