7 gier za darmo do sprawdzenia na weekend

7 gier za darmo do sprawdzenia na weekend
Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

Wystartowało istne szaleństwo darmowych weekendów/tygodni. W co można zagrać? W takie hity jak The Elder Scrolls Online, Rainbow Six Siege czy Two Point Hospital. To jednak nie wszystko.

Jeśli nie macie w co pograć w ostatni weekend wakacji, możecie kupić za naprawdę małą kasę takie świetne gry jak DOOM (17 zł), Gears of War 4 (8 zł), Metro Exodus (89 zł), czy Battlefield 1 Revolution Inc. Battlefield 1943 (7,39 zł). Okazji jest znacznie więcej i zainteresowani wyprzedażą gier na PC i konsole niech zerkną na pełny spis. Kto natomiast wysuszył portfel, niech zerknie, w co można pograć przez najbliższe dni zupełnie za darmo.

Darmowe granie – co wybieracie?

The Elder Scrolls Online za darmo do 3 września (PC, PS4, Xbox One)

W ramach darmowego tygodnia sprawdzimy podstawową wersję TES Online, otrzymamy do dyspozycji 4 klasy postaci i odwiedzimy 23 unikalne strefy, wykonując zadania fabularne głównego wątku. To jednak nie wszystko – możemy również wpaść do Morrowind, na rodzinną wyspę Mrocznych Elfów. Sprawdzimy tam pierwszy rozdział opowieści i pomożemy członkowi Trybunału Vivek przywrócić utraconą moc. Ponadto rozpoczniemy własną przygodę w Sezonie Smoka, sprawdzając zadanie Prolog Elsweyr.

Jeśli graliście w The Elder Scrolls Online już wcześniej w ramach darmowych weekendów, będziecie mogli kontynuować zabawę od przerwanego miejsca.

Tutaj znajdziecie odnośniki do pobrania TES Online na PC, PS4 i Xbox One.

Posiadacze konsol Xbox One nie będą musieli posiadać abonamentu Xbox Live Gold, żeby wziąć udział w zabawie. W przypadku użytkowników PlayStation 4, subskrypcja PS Plus nie będzie wymagana.

Rainbow Six Siege za darmo do 3 września (PC, PS4, Xbox One)

W ramach darmowego tygodnia z Rainbow Six Siege sprawdzimy pełną wersję gry, otrzymując dostęp do wszystkich trybów, map oraz operatorów. Kiedy konkretnie zagramy?

  • PC: do 4 września godz. 22:00
  • XBOX ONE: do 4 września godz. 09:59
  • PLAYSTATION 4: do 4 września godz. 15:00

Posiadacze konsol Xbox One nie będą musieli posiadać abonamentu Xbox Live Gold, żeby wziąć udział w zabawie. W przypadku użytkowników PlayStation 4, subskrypcja PS Plus nie będzie wymagana.

Tutaj znajdziecie odnośniki do pobrania Rainbow Six Siege na PC, PS4 i Xbox One.

Two Point Hospital za darmo do 2 września (PC)

Pamiętaj, że pacjenci z Two Point nie należą do przeciętnych. W tym świecie napotkasz najdziwniejsze choroby, takie jak pomroczność jasna i kubizm. Każda wymaga specjalistycznego sprzętu.

Diagnozuj schorzenia, buduj odpowiednie pomieszczenia, zatrudniaj personel i zachowaj czujność — nigdy nie wiesz, kiedy na horyzoncie pojawi się kolejne choróbsko! Jeden pacjent to nic strasznego. Ale co zrobisz w przypadku pandemii?

Gdy uporasz się z chorobą, możesz rozwijać metody leczenia i uczynić swój szpital prawdziwą potęgą współczesnej medycyny.

Tutaj pobierzecie Two Point Hospital za darmo na PC.

Absolver za darmo do 2 września (PC)

Absolver to elitarny oddział walczący o zachowanie harmonii na świecie. Gracze wcielą się w uczniów, którzy skryci za maską Prospecta będą mieć szansę na wcielenie się do szeregów Absolvera.

Monitorowani przez przewodników, nowych władców upadłego Imperium Adal, gracze będą wędrować przez opuszczone ziemie i napotkają online innych uczniów, aby poznać swoje miejsce w tym świecie i ostatecznie dołączyć do grona wybranych. Po drodze nauczą się nowych stylów walki i ataków, zdobędą lepszą broń, moce i zbroje.

Tutaj pobierzecie Absolver za darmo na PC.

Eximius: Seize the Frontline za darmo do 2 września (PC)

Eximius łączy taktyczną rozgrywkę FPS z wysokim poziomem strategicznego podejmowania decyzji w czasie rzeczywistym (RTS). Gra opiera się na rywalizacji drużyn 5 na 5, w których gracze walczą w postapokaliptycznym środowisku miejskim.

W fazie RTS, zajmiemy się budową bazy, trenowaniem armii i zarządzaniem jednostkami wsparcia, aby zdobywać terytorium.

Przechodząc do FPS, poprowadzimy swój oddział do walki, będziemy zdobywać zasoby dla swojej drużyny, ulepszać broń i wyposażać swoją drużynę w coraz to mocniejsze śmiercionośne zabawki.

Tutaj pobierzecie Eximius za darmo na PC.

Stranger of Sword City za darmo do 1 września (PC)

W ramach darmowych weekendów znalazło się również coś dla fanów osadzonych w realiach dark fantasy pierwszoosobowych gier jRPG w konwencji dungeon crawlera.

Podczas rozgrywki wcielimy się w jedynego ocalałego z katastrofy, który przeżył po zetknięciu się samolotu z dziwnym portalem. Trafiamy do fantastycznego Escario, legendarnego miasta mieczy. Od teraz naszym głównym zadaniem jest powrót do domu, co wcale nie jest takie łatwe.

Tutaj pobierzecie Stranger of Sword City za darmo na PC.

BOXVR za darmo do 2 września (PC)

Na koniec coś dla osób, które lubią zabawę w wirtualnej rzeczywistości. Grę pobierzecie z tego miejsca.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie