4. sezon Stranger Things na nowym zwiastunie. „Widzimy się po drugiej stronie”

4. sezon Stranger Things - bohaterowie
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

4. sezon Stranger Things nadchodzi na najnowszym zwiastunie świeżo zaprezentowanym dzisiaj w sieci przez platformę Netflix.

Powoli zbliżamy się do premiery pierwszej części kolejnego sezonu hitu Netfliksa. Z tej okazji platforma streamingowa zaprezentowała kolejny już materiał promocyjny przedstawiający serialowe wydarzenia. Wiadomo już, że nowy sezon będzie szczególnie emocjonujący; oprócz nadnaturalnych zjawisk nasi bohaterowie będą musieli tradycyjnie zmierzyć się również z trudami codzienności. Jak głosi oficjalne streszczenie:

„Od bitwy o Starcourt, która przyniosła miasteczku Hawkins terror i zniszczenie, minęło sześć miesięcy. Zmagając się z jej skutkami, nasza grupa przyjaciół po raz pierwszy zostaje rozdzielona, a zmaganie się z zawiłościami licealnego życia wcale nie ułatwia im sprawy. W tym trudnym dla nich okresie pojawia się nowe przerażające zagrożenie nie z tego świata. Jeśli rozwiążą jego makabryczną tajemnicę, być może uda im się w końcu położyć kres horrorom Drugiej Strony.”

Wiadomo już, że 4. sezon Stranger Things będzie przedostatnią odsłoną produkcji. Serial powróci na jeszcze jeden, ostatni już sezon. W nadchodzącej odsłonie na ekranach pojawią się m.in. Winona Ryder, David Harbour, Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Sadie Sink, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Maya Hawke, Priah Ferguson, Brett Gelman, Cara Buono, a także Matthew Modine.

Sezon 4 podzielono na dwie części. Pierwsza z nich pojawi się na Netfliksie 27 maja 2022 roku. Finałowe odcinki zadebiutują natomiast 1 lipca. Tymczasem – poniżej zobaczycie obiecany najświeższy zwiastun produkcji:

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie