Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Zbieracie darmowe gry od Epic Games Store? Ujawniono kolejny tytuł

Dopiero co pisaliśmy o nowym tytule, który udostępnia Epic Games Store do pobrania za darmo, a już dowiedzieliśmy się, kto następny w kolejce.

Do 7 marca możemy pobierać za darmo Thimbleweed Park. Wystarczy wejść na główną stronę Epic Games Store i bez problemu znajdziecie tytuł. Kolejną grą, która zostanie udostępniona od 7 marca, będzie natomiast…

Slime Rancher za darmo w Epic Games Store

Sklep ujawnił, że siódmą grą oferowaną za darmo będzie Slime Rancher. Tytuł będziemy mogli pobrać za free w dniach od 7 do 21 marca.

Slime Rancher to urocza sandboksowa gra pierwszoosobowa. Graj jako Beatrix LeBeau: młoda, ambitna farmerka, która osiedla się tysiąc lat świetlnych od Ziemi na Dalekiej, Dalekiej Prerii.
Każdy dzień oznacza nowe wyzwania i ryzykowne okazje na zdobycie wielkiej fortuny w branży hodowli slime’ów. Gromadź kolorowe slime’y, doglądaj upraw, gromadź zasoby i eksploruj nieokiełznane, dzikie ostępy, korzystając z wielofunkcyjnego vacpacka – czytamy w opisie tytułu w Epic Games Store.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się