Poznań jako miasto doznań, ale w Fortnite i do tego od Żabki

Żabka i Poznań zawitały do Fortnite | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Atrakcje w postaci darmowych żappsów dla najlepszych graczy oraz możliwość odwiedzenia sklepu Żabka i Poznania w Fortnite. Czegóż chcieć więcej?

Fortnite rozwija się nieustannie, a niedawno gra otrzymała gigantyczny zastrzyk nowości, który pokazuje, że nie powinniśmy mówić o grze, a w zasadzie o całej platformie multimedialnej. To tam, niczym w szalenie popularnym Robloksie, przecierają się granice ludzkiej kreatywności, firmowe zapędy marketingowe i zwykła, gamingowa ciekawość. W Fortnite pojawiła się teraz zupełnie nowa mapa, którą reklamuje… Żabka.

Nie bez powodu wspomniałem o Robloksie, bo faktycznie Żabka już kiedyś się tam pojawiła. Teraz jednak popularna sieć „zielonych” sklepów zawitała do Fortnite’a. Jest to efekt współpracy z RealTimeSquad, czyli studiem projektowym specjalizującym się właśnie w najpopularniejszym sieciowym battle royale.

Żabka w Fortnite dzięki współpracy z poznańską ekipą #RealTimeSquad, która przeniosła stolicę Wielkopolski do gry.  Sprawdźcie specjalną mapę StoryHunt: Poznań i wypatrujcie konkursu Żabki, który startuje 12.01. Dla najlepszych nagroda – żappsy. Kod mapy: 6595-6730-8240.

czytamy na Twitterze sieci sklepów

Sieć coraz częściej wychodzi więc poza swoją strefę komfortu, której granice zazwyczaj wytyczały jej własne aplikacje mobilne i przedsięwzięcia (z małymi wyjątkami). Jednak dla sklepów Fortnite nie jest niczym nowym – dwa lata temu organizowały one specjalny turniej dla graczy właśnie Fortnite. Nowa mapa wzorowana na Poznaniu pozwoli nie tylko zwiedzić znane „miasto doznań”, ale i zgarnąć darmowe żappsy. Event startuje już dzisiaj!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie