Xbox One zacznie hałasować? Microsoft wymieni konsolę na nową

Producent odniósł się do problemów, na które skarżą się gracze.

Jak pisaliśmy wczoraj, u niektórych posiadaczy konsoli Microsoftu dochodzi do sytuacji, w których Xbox One zaczyna wydawać niepokojące dźwięki. Posłuchajcie sami na filmiku, który wrzuciliśmy do tego newsa.


Problem wydaje się dotyczyć przede wszystkim tych konsol, które trafiły ostatnio na nowe rynki. Chodzi m.in. o Japonię, Portugalię oraz Grecję. Niewykluczone, że głośne modele znajdują się również w Polsce. Serwis Kotaku poprosił Microsoft o wyjaśnienie sytuacji. Co odpowiada korporacja?

– Wiemy o tym, że niewielka liczba posiadaczy Xbox One w niektórych sytuacjach słyszy wydobywający się z konsoli dźwięk, który jest zbyt głośny. Nie ma to wpływu na bezpieczeństwo korzystania ze sprzętu oraz jego funkcjonalność. Klientów, którzy uważają, że w ich konsoli występuje ten problem, prosimy o kontakt z pomocą techniczną pod adresem http://support.xbox.com. Na prośbę klientów wymienimy sprzęt na nowy – czytamy w komunikacie przesłanym do Kotaku.

Jeśli macie XOne i zauważycie, że konsola chodzi niepokojąco głośno, najlepiej skontaktujcie się polskim oddziałem Xboksa.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 Shares
Share1
+1
Tweet