Najnowsza premiera w Xbox Game Pass zdobywa wysokie oceny

Xbox Game Pass z nowym hitem z wysokimi ocenami | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC Xbox Series XOne

Już jutro posiadacze Xbox Game Pass będą mogli zagrać w Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes. To jRPG, które przekonało do siebie recenzentów.

Gatunek jRPG to gry przeznaczone dla bardzo konkretnego klienta, który po prostu lubuje się w tym stylu. Niemniej zawsze warto jest spróbować chociaż swoich sił w serii Persona czy wielu innych cenionych produkcjach, bo bardzo często mówimy o wybitnie udanych grach.

Nowe jRPG w Xbox Game Pass zdobywa świetne oceny

Przed jutrzejszym debiutem na premierę w usłudze, Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes może pochwalić się pierwszymi ocenami. I tym razem naprawdę “pochwalić”, bowiem gra zdobywa wysokie noty. Na Metacritic tytuł może pochwalić się średnią między 72 a 83 (zależnie od platformy), natomiast na OpenCritic mówimy o średniej 77% i znaczku “mocnej oceny”.

Niektóre serwisy wystawiają grze wysokie oceny. Redaktor God is a Geek wlepił Eiyuden Chronicle aż 9,5/10, chwaląc w zasadzie każdy aspekty gry. Możemy liczyć na świetnie wykreowany świat ze wciągającą fabułą i postaciami, którymi po prostu nie da się nie przejmować. Z kolei redakcja Wccftech dała 8,5/10. Chwali się przede wszystkim atrakcyjną oprawę audiowizualną, wciągającą historię i dość prostą, ale satysfakcjonującą walkę.

Żeby nie było, że jest tylko dobrze – są też negatywne aspekty. Jednym z nich zdecydowanie jest archaiczne zarządzanie ekwipunkiem i dość “stare” pomysły na niektóre elementy rozgrywki. Do tego fabuła, choć ciekawa, ma swoje nudnawe i niepotrzebnie przedłużające przygodę momenty.

Wygląda więc na to, że fani jRPG-ów mają na co czekać. Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes pojawi się w ofercie Xbox Game Pass już 23 kwietnia 2024 roku.

Źródło: GameRant

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie