Xbox Game Pass i Spotify

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

1 komentarz

Za darmo 4 miesiące Spotify Premium. Usługa w ramach Xbox Game Pass

Subskrybenci Xbox Game Pass mogą odebrać 4 miesiące abonamentu Spotify Premium za darmo. Jest jednak jeden istotny haczyk. Promocja nie dotyczy wszystkich graczy.

Niedawno miał miejsce przeciek wskazujący, że Spotify Premium w jakiejś formie trafi do Game Passa. Wówczas nie poznaliśmy żadnych konkretnych informacji i wieści, ile miesięcy abonamentu zawarłoby się ewentualnie w usłudze Microsoftu.

Wreszcie potwierdzono wszystkie niezbędne informacje. Gracze obiorą 4 miesiące subskrypcji. Promocja jest już dostępna dla posiadaczy Xbox Game Pass Ultimate. Niestety, nie skorzystają z niej wszyscy subskrybenci usługi.

Jak czytamy na stronie Xbox, z „darmowego” abonamentu Spotify Premium mogą skorzystać tylko te osoby, które nie posiadały i nie posiadają aktywnej subskrypcji tej usługi. Oznacza to, że jeśli kiedykolwiek wcześniej opłacaliście subskrypcję, musicie obejść się smakiem.

Niemniej jeśli już uda Wam się odebrać Spotify Premium z Xbox Game Pass, zyskacie całkiem sporo. 4 miesiące opłaty za usługę to około 80 złotych, a korzystanie z Premium daje Wam całkiem sporo możliwości. Najważniejszą z nich jest rzecz jasna dostęp do gigantycznej biblioteki muzyki bez reklam.

Aby odebrać Spotify Premium, musicie udać się na stronę z korzyściami z Game Passa i kliknąć w odpowiednie okienko. Wówczas powinniśmy zostać przekierowani do odpowiednej strony, na której zrealizujemy subskrypcję.

Jeśli szukacie Game Passa w dobrej cenie, tradycyjnie zapraszam do naszego działu z promocjami. XGP pojawia się tam czasem w bardzo okazyjnych cenach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się