Xbox Game Pass będzie miało dodatkowo Spotify Premium?

Spotify Premium trafi do Xbox Game Pass? Jest przeciek

0 komentarzy

Microsoft cały czas rozszerza usługę Xbox Game Pass. Według jednego z informatorów, może do niej wpaść także Spotify Premium.

Aggiornamenti Lumia, znany na Twitterze jako @ALumia_Italia sugeruje, że do Xbox Game Pass trafi także Spotify Premium. Zwykle tego rodzaju doniesienia byśmy pominęli, ale fakt że wcześniej Lumia odpowiadał za kilka sprawdzonych przecieków z obozu Microsoftu, to całkiem możliwe że i tym razem się nie myli.

Opublikował on na Twittrze tylko krótką notkę i grafikę łączącą GP ze Spotify Premium, ale to wystarczyło, żeby rozbudzić nadzieje i dyskusje.

Nie jest to oczywiście potwierdzona informacja, ale z pewnością będziemy dalej śledzić ten temat. Przypomnijmy, że Spotify Premium kosztuje 19.99 zł, a Xbox Game Pass zaczyna się od 39.99 zł w zależności od wersji. Połączenie usług w cenie na przykład 49.99 zł byłoby naprawdę niezłą opcją.

Xbox Game Pass może stać się usługą przyszłości

Wiemy nie od dziś, że Microsoft mocno się rozpycha w kwestii subskrypcji GP. Niedawno trafiły do biblioteki gry od EA. Kto wie czy za jakiś czas również Ubisoft się nie skusi. Microsoft wydaje ostatnio sporo pieniędzy na poszerzanie usługi oraz akwizycje studiów. Kolejnym przykładem nie będzie chociażby Bethesda, która po przejęciu dodała swoje gry takie jak seria Doom do Game Passa.

A co byście powiedzieli na to, żeby do GP trafiło Netflix lub HBO Go? Wtedy wraz ze Spotify, Game Pass mógłby całkowicie odmienić rynek rozrywkowy. Zresztą tak jak to niegdyś zrobiło samo Spotify i obecnie jak to robi Netflix z HBO Go.

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się