Xbox Game Pass wkrótce zyska kilka kolejnych gier, w tym Valheim

Xbox Game Pass logo PG
Newsy PC Xbox Series XOne

Microsoft ujawnił kolejne gry, które już wkrótce pojawią się w ofercie Xbox Game Pass. Jedna z pozycji jest dostępna już dzisiaj.

Większość ujawnionych produkcji to ciekawe tytuły niezależne. Potwierdzono również, że do Game Passa zawitają przygodówki The Walking Dead od Telltale, choć na więcej konkretów trzeba zaczekać.

Oto tytuły, które zostaną (lub już zostały) udostępnione w ramach usługi Xbox Game Pass:

  • Amazing Cultivation Simulator (PC) – już dostępne
  • Eville – dostępne od 11 października
  • Big Con – dostępne w tym roku
  • Rainbow Billy – dostępne w tym roku
  • The Walking Dead (nieokreślone tytuły) – dostępne w tym roku
  • Turnip Boy Robs a Bank – dostępne w 2023 roku
  • Homestead Arcana – dostępne wkrótce

To nie koniec ważnych nowości zmierzających do Game Passa. Wreszcie dowiedzieliśmy się, kiedy do usługi zawita Valheim. Popularny survival miał trafić do usługi jesienią tego roku, a teraz wiemy, że zadebiutuje w Game Passie już 29 września.

Niedawno zapowiedziano również, że subskrypcja Microsoftu wzbogaci się o odświeżone wydanie GoldenEye 007. Na razie wiadomo tylko, że trafi ona na Xbox Series, ale możliwe, że zagramy również na Xbox One oraz PC. W tym przypadku również trzeba poczekać na więcej oficjalnych szczegółów.

W ciągu ostatnich dni do Xbox Game Pass trafiło kilka wartych uwagi produkcji. Ich pełną listę znajdziecie w tym miejscu.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie