Wielki hit gigantyczną niespodzianką w Xbox Game Pass! Już możecie grać

Xbox Game Pass z wielkim hitem-niespodzianką | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC Xbox Series

Microsoft właśnie wrzucił sporą niespodziankę do Xbox Game Pass. Subskrybenci już teraz mogą cieszyć się przygodą w Dead Island 2!

Tego się zdecydowanie nie spodziewaliśmy! Jeżeli posiadacie wykupioną usługę Xbox Game Pass już teraz możecie pobierać Dead Island 2! To zaskakująco solidna pozycja, która powstała w bólach i męczarniach przez wiele lat. Gdy w końcu trafiła na rynek, w przeciwieństwie do wielu innych tytułów nie rozczarowała, a bardzo pozytywnie zaskoczyła!

Dead Island 2 już w Xbox Game Pass!

Dambuster Studios dokonało rzeczy niemal niemożliwej – nie tylko ukończyli kontynuację polskiego hitu, ale również postarali się, aby gracze mogli się przy niej dobrze bawić. Żeby nie było – Dead Island 2 może i nie jest szczególnie wybitną pozycją. Mimo wszystko mówimy o jednej z najlepszych gier z zombie w ostatnich latach. Jest bardzo krwawo, satysfakcjonująco, mocno przerysowanie i komicznie, ale rozgrywka wraz ze scenariuszem stoją na wysokim poziomie.

Tym bardziej cieszy obecność tej gry w XGP. Microsoft przedstawiając listę nowości, nie chwalił się tytułem. Firma po prostu zrobiła shadowdropa, więc abonenci mogli dziś rano obudzić się ze sporą niespodzianką.

Dead Island 2 oferuje kolejny epizod zombie apokalipsy w przerysowanym wydaniu, lecz tym razem trafimy do słonecznego Los Angeles. Na drodze ku ratunkowi staną nam nie tylko tabuny zombiaków, ale również i sporo ocalonych. Część z nich to dość kuriozalne odbicie przedstawicieli dzisiejszego społeczeństwa w perspektywie apokalipsy umarlaków. Dlatego też prócz krwi, możecie spodziewać się sporej ilości śmiechu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie