Nowe gry do przetestowania przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Xbox Free Play Days na weekend. Zagracie za darmo w 4 gry
Newsy Xbox Series XOne

Xbox oficjalnie ogłosił nowe Free Play Days. Tym razem do przetestowania przez weekend mamy aż cztery pozycje. Szału nie ma, ale źle też nie jest.

Ekscytacji niestety nie ma, bo niektóre z nowych gier za darmo do sprawdzenia można było tak naprawdę ograć już wiele razy. Czy jest jednak w tym coś złego? Free Play Days nie słyną raczej z szałowych produkcji, także chyba tego się tutaj nie spodziewał. Na szczęście fani dość skonkretyzowanych gatunków i produkcji mają na co liczyć.

Xbox Free Play Days:

  • Naruto to Boruto: Shinobi Striker
  • Golf with Your Friends
  • Turbo Golf Racing
  • For the King

Dużo zabawy mogą mieć przede wszystkim fani Naruto. W ramach weekendowego grania na Xboksach możemy odpalić Naruto to Boruto: Shinobi Striker, czyli całkiem udaną sieciową bijatykę drużynową. Nie jesteście entuzjastami tej marki? To może przemówi do Was Golf with Your Friends? To sieciowa gra golfowa, która oferuje znacznie lepszą rozgrywkę, niż może się wydawać.

W razie czego uzyskacie też dostęp do Turbo Golf Racing. Wbrew pozorom nie chodzi w nazwie o kultowe Volkswageny, a znów o sport. Tym razem dostajemy sieciową pozycję, która pozwala nam grać w dość zakręconą wersję golfa, za pomocą samochodów. Myślcie o tym, jak o Rocket League, tyle że z golfem zamiast piłki nożnej. Pozostali być może zainteresują się For the King, czyli naprawdę udaną strategią RPG czerpiącą garściami z klasycznych, stołowych RPG-ów. Podkreślam, że skorzystacie z tej oferty wyłącznie, jeżeli posiadacie abonament Xbox Live Gold.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie