Xbox Free Play Days to 3 gry za darmo na weekend. Polski tytuł w ofercie

Xbox Series X i S będą droższe. Na razie tylko w jednym regionie
Newsy Xbox Series XOne

Wystartowały nowe Xbox Free Play Days. Gracze posiadający konsole Microsoftu mogą zapoznać się z trzema produkcjami zupełnie za darmo.

Obecne edycja Free Play Days potrwa do niedzieli do godziny 21:00 czasu polskiego. Do przetestowania są trzy tytuły: Just Die Already, Outriders i The Elder Scrolls Online (choć w tę produkcję pogramy za darmo nieco dłużej).

Just Die Already to (nie)pocieszna gra o starszych ludziach, którzy próbują przetrwać (lub wręcz przeciwnie) w bardzo nieprzyjaznym świecie. Jeśli lubicie dziwno-śmieszne produkcje pokroju Goat Simulator, będziecie zachwyceni.

Polskie Outriders to tytuł, którego chyba nie trzeba przedstawiać żadnemu miłośnikowi looter shooterów. Ciepło przyjęta produkcja otrzymała niedawno duży dodatek, który również cieszy się pozytywnym odbiorem fanów.

Jeśli pamiętacie trudne początki The Elder Scrolls Online, możecie już o nich zapomnieć. Obecnie MMORPG osadzone w świecie Bethesdy ma się świetnie i jest zdecydowanie wartą uwagi grą – nawet dla osób, które za MMO nie przepadają.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie