W Nowym Orleanie znów zaroi się od wampirów. Serial Wywiad z wampirem na nowych zdjęciach

Wywiad z wampirem
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Magazyn People na ekskluzywnych zdjęciach pokazał jak prezentuje się Wywiad z wampirem, czyli nadchodzący serial od AMC.

Prace nad nową adaptacją powieści Anne Rice stale trwają, a dzięki magazynowi People możemy je nieco podejrzeć. Na portalu pojawiły się bowiem zdjęcia z nadchodzącej produkcji. Ukazują one w szczególności dwóch głównych bohaterów, Lestata i Louisa; całość, sądząc po zdjęciach, osadzono w Nowym Orleanie mniej więcej w latach 20. XX wieku.

W obsadzie nowej adaptacji powieści Anne Rice znaleźli się m.in. Sam Reid jako Lestat, Jacob Anderson jako Louis de Pointe du Lac, a także Bailey Bass jako Claudia. W filmie z 1994 roku trójkę głównych bohaterów zagrali odpowiednio: Tom Cruise, Brad Pitt i Kirsten Dunst.

W pierwszym sezonie znajdzie się siedem odcinków. Nad całością jako scenarzysta i showrunner czuwa Rolin Jones (Zakazane imperium). Nie wiadomo jak na razie, kiedy serial Wywiad z wampirem znajdzie się w ofercie AMC.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij: