Znamy datę rozpoczęcia i zakończenia wyprzedaży na Steam z okazji chińskiego Nowego Roku

0 komentarzy

Znamy datę rozpoczęcia i zakończenia Lunar New Year Sale na platformie Valve. Wyprzedaż ma ruszyć już za dwa tygodnie, czyli 23 stycznia.

Największe promocje gier na Steamie organizowane są w okresie letnim i zimowym – tak jak ostatnio z okazji świąt. To jednak nie wszystko: serwis Valve realizuje także mniejsze sezonowe akcje promocyjne przez cały rok. Jeśli więc czekacie na kolejną okazję, by obłowić się interesującymi was tytułami po niższej cenie, to zbliża się ona wielkimi krokami. Chodzi o Lunar New Year Sale, czyli wyprzedaż z okazji chińskiego Nowego Roku (bo w końcu każda okazja jest dobra, by zrobić promocję i przyciągnąć klientów).

Na forum Reddit pojawiło się ogłoszenie skierowane przez Steam do partnerów, zgodnie z którym Lunar New Year Sale, organizowana dla uczczenia Roku Szczura, będzie trwać od 23 do 27 stycznia.

Na razie nie są jeszcze znane żadne szczegóły dotyczące wyprzedaży – nie wiadomo na przykład, jakie tytuły będą objęte promocją. Przedstawiciele Valve w swoim obwieszczeniu do partnerów piszą, że do wyprzedaży może dołączyć każda gra. O dalszych szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się