Wyciekło DLC do Wiedźmina 3. CD Projekt RED ostrzega – nie instalować!

W tym tygodniu nie dostaniemy DLC do Wiedźmina 3. Twórcy wspominali o tym wczoraj. Mimo wszystko dodatek znalazł się w sieci.

Zerrikański strój dla Ciri
Zerrikański strój dla Ciri

CD Projekt RED przyzwyczaiło graczy do cotygodniowych DLC, które dostajemy za darmo. Studio udostępniło już większość z nich, a w drodze jest już kolejny – Zerrikański strój dla Ciri. Po raz pierwszy dowiedzieliśmy się o nim przez przypadek – graficzka prezentująca alternatywne wdzianko dla Dziecka Niespodzianki trafiła przedwcześnie do Xbox Store. Polski deweloper tłumaczył, że dodatek nie jest jednak ukończony (pod względem programistycznym), więc musimy na niego poczekać.

Wczoraj dowiedzieliśmy się z kolei, że w tym tygodniu nie będzie nowego DLC. Powód? Twórcy pracują obecnie nad patchem 1.07 (tutaj lista zmian) i na nim chcą skupić całe swoje moce.


Niespodziewanie gracze donoszą, że DLC jednak wylądowało jakimś cudem w sieci i niektórzy odnaleźli niezbędne pliki. Marcin Momot zareagował na gorącą informację publikując na Twitterze krótkie ostrzeżenie, by nie instalować dodatku, ponieważ krążąca po internecie wersja nie jest kompletna.

Nie wiadomo w sumie, jak skończy się zaaplikowanie Wiedźminowi 3: Dziki Gon nieukończonego dodatku. Kiedy myślę, że mógłbym przez to stracić wszystkie zapisy gier, wolę poczekać spokojnie na oficjalne wydanie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

59 Shares
Share59
+1
Tweet