Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

World War Z i dwie inne gry za darmo w Epic Games Store. Wiemy, co za tydzień

W tym tygodniu Epic Games Store oferuje za darmo trzy zupełnie różne produkcje: World War Z, Figment i Tormentor X Punisher. Natomiast za tydzień dostaniemy grę eksploracyjną Gone Home i cukierkową platformówkę Hob.

Ostatnio twórcy gier bombardują nas ciekawymi promocjami i ofertami na darmowe tytuły, które na pewno pomogą przetrwać czas spędzany w domu. Warto w tym tygodniu zajrzeć do sklepu Epic Games, w którym od dzisiaj są dostępne bezpłatnie trzy gry: World War Z, Figment i Tormentor X Punisher. Promocja trwa standardowo jeden tydzień i zakończy się w czwartek 2 kwietnia o godzinie 17:00. Wtedy zostaną udostępnione kolejne darmoszki: przygodówka eksploracyjna Gone Home i gra platformowa Hob od twórców Torchlight.

Tymczasem parę słów o tytułach dostępnych w tym tygodniu. Na pewno znajdziecie tu coś dla siebie. Wart polecenia jest przede wszystkim World War Z, czyli inspirowany filmem z 2013 roku kooperacyjny shooter z widokiem TPP, w którym grupa czterech graczy stawia czoła setkom zombiaków. Tytuł jest świeżynką – jego premiera odbyła się w kwietniu 2019. Aby odebrać swój egzemplarz, zameldujcie się pod tym adresem i kliknijcie „Pobierz”.

Kolejna z gier, Figment, oferuje surrealistyczną podróż wgłąb umysłu mężczyzny w sile wieku, którego nękają koszmary. Walczymy ze zmorami naszej podświadomości i przy okazji konfrontujemy głęboko skrywane wspomnienia, myśli i pragnienia. Brzmi intrygująco, prawda? Jeśli jesteście zainteresowani tym tytułem, udajcie się tutaj. Figment miało premierę w 2017. Produkcja ma bardzo ładną, ręcznie wykonaną grafikę.

Ostatnia z darmoszek to Tormentor X Punisher. Podobnie jak Figment, gra zadebiutowała w 2017 roku – i na tym w zasadzie kończą się podobieństwa. Tormentor jest nastawione przede wszystkim na szybką akcję – w opisie tytułu na stronie Epic Games czytamy: „zabijaj, niszcz, masakruj demony, trzaskaj kombosy, zdobywaj ulepszenia za wyjątkowe zabójstwa i spróbuj przeżyć niekończącą się rzeź”. Dokładnie tak… Sympatyków tego rodzaju rozrywki odsyłamy pod ten adres.

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się