Władca pierścieni: Pierścienie władzy – są pierwsze opinie recenzentów. „To czysty Tolkien”

Władca pierścieni Pierścienie władzy - są pierwsze opinie o serialu
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Recenzje Seriale Uniwersum

Pojawiły się pierwsze recenzje serialu Władca pierścieni: Pierścienie władzy. Jak wypadła nowa produkcja ze świata Tolkiena?

Wybrani dziennikarze otrzymali już dostęp do dwóch początkowych odcinków i podzielili się wrażeniami z seansu. Do tego momentu serial zapowiada się naprawdę doskonale – recenzje są pozytywne, w części wybrzmiewa też szczególnie entuzjastyczny ton. Jak na razie zanosi się na to, że rzeczywiście otrzymamy ciekawe rozwinięcie dla stworzonego przez Tolkiena świata.

„Szykujcie się, bo będziecie pod wrażeniem skali i rozmachu Pierścieni władzy. Nie wiem, jak to zrobili, ale powstał program, w którym naprawdę czuć ducha Władcy Pierścieni”.

– Steven Weintraub, Collider.

Amazon w Stanach Zjednoczonych zaprezentował początkowe odcinki w ramach pokazów kinowych, z tego względu recenzenci mogli w pełni podziwiać rozmach całego przedsięwzięcia.

„Jest wspaniały, odważny, ambitny i bardzo mi się podobał. Ujęcia ze Śródziemia były niezwykłe i chciałabym, żeby każdy mógł je zobaczyć na dużym ekranie”.

– Kat Moon, TV Guide.

Twórcy serialu Władca pierścieni: Pierścienie władzy już wcześniej mówili, że całość jest mocno zakorzeniona w twórczości Tolkiena. Dziś dzięki pierwszym wrażeniom recenzentów wiemy, że to nie był wyłącznie slogan marketingowy.

„To czysty Tolkien, do tego bardzo związany z filmami Petera Jacksona. Efekty są genialne, aktorstwo wspaniałe, a sam prolog zniszczy wszystkie wasze dotychczasowe negatywne odczucia”.

– Rodrigo Salem.

Jak na razie mamy do czynienia wyłącznie z pierwszymi, najwcześniejszymi opiniami dotyczącymi dwóch z ośmiu odcinków. Widzowie Amazon Prime Video poznają je już 2 września, gdy zaplanowano premierę. Dalsze odsłony będą pojawiać się w tygodniowych odstępach.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie