Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy na obszernym teaserze. Produkcja prezentuje się przepięknie

Władca Pierścieni Pierścienie Władzy na obszernym teaserze
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale Uniwersum

Zaprezentowano wreszcie dłuższy teaser serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy. Produkcja naprawdę robi wrażenie – i to nie tylko ze względu na swój rozmach.

Piękne krajobrazy, samodzielnie zbudowane miasto portowe i szczegóły dopracowane w najmniejszym stopniu – nadchodzący serial zapiera dech w piersiach już nawet na teaserach. Trzeba przyznać, że ekipa filmowa naprawdę się postarała, by odwzorować klimat opowieści Tolkiena. W produkcji przeniesiemy się do Numenoru, wyspy o kluczowym znaczeniu dla wydarzeń w czasie Drugiej Ery Śródziemia.

Zaprezentowany teaser nie jest pierwszym, ani prawdopodobnie ostatnim materiałem promującym serial oryginalny Amazon Prime Video. Być może pełny zwiastun pojawi się podczas planowanego na przyszły tydzień San Diego Comic-Con. Wiadomo, że produkcja ma tam swój panel, jest więc szansa także na kolejne materiały promocyjne.

Na samą premierę serialu musimy niestety jeszcze trochę zaczekać. Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy zadebiutuje 2 września 2022 roku na platformie Amazon Prime Video. Tymczasem możecie zobaczyć obiecany teaser:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie