Władca pierścieni: Pierścienie władzy na nowym teaserze. Do premiery coraz mniej czasu

fragment plakatu serialu Władca pierścieni: Pierścienie władzy
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale Uniwersum

W sieci pojawił się kolejny teaser serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy. Możemy przyjrzeć się tu bliżej poszczególnym postaciom.

Do premiery już coraz mniej czasu, a w związku z tym platforma Amazon Prime Video regularnie zamieszcza nowe materiały promocyjne. Dziś możemy się przyjrzeć bohaterom serialu na najnowszym teaserze. Fragment jest wprawdzie dość krótki, bo trwa niespełna minutę, ale i tak całkiem dobrze zapowiada, czego możemy się spodziewać po nadchodzącej produkcji.

Akcję serialu twórcy osadzili w Drugiej Erze Śródziemia, a więc wiele lat przed wydarzeniami przedstawionymi w oryginalnej trylogii Władca pierścieni. Z tego względu nie zobaczymy tu zbyt wielu bohaterów pamiętanych choćby z filmów Petera Jacksona; oprócz losów przedstawicieli ras długowiecznych, w tym elfów – Galadrieli i Elronda – serial przedstawi historie całkowicie nowych postaci. Mimo wszystko możemy z pewnością liczyć na wiele odniesień do znanego już uniwersum; całość nadal jest oparta na świecie stworzonym przez J.R.R. Tolkiena.

Na ekranach w serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy zobaczymy wielu doskonałych aktorów. W obsadzie znaleźli się już m.in. Morfydd Clark, Cynthia Addai-Robinson, Robert Aramayo, Owain Arthur, Maxim Baldry, Nazanin Boniadi, Ismael Cruz Córdova, a także Charles Edwards. Prezentowane dotychczas plakaty pokazywały aż 23 postaci, co oznacza, że uniwersum Władcy pierścieni zostanie naprawdę porządnie rozbudowane.

Premierę serialu ze świata Władcy pierścieni zaplanowano na 2 września 2022 roku na platformie Amazon Prime Video. Jak na razie możecie zobaczyć obiecany teaser:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie