Nowy teaser serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy. W centrum – młoda Galadriela

Galadriela w serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy od Amazon
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale Uniwersum

Władca Pierścieni od Amazon otrzymał trailer poświęcony postaci Galadrieli. Pierścienie Władzy nadejdą jeszcze w tym roku.

Nie jest to wprawdzie pełny, długi zwiastun, jak zapowiadano jeszcze przed Super Bowl, lecz i tak warto rzucić na niego okiem. Poniższy teaser skupia się bowiem na doskonale znanej Galadrieli, lecz w nieco innym wydaniu. W nowym serialu zobaczymy bowiem młodą wersję elfki; akcja dzieje się tu w Drugiej Erze Śródziemia, a zatem wiele lat przed wydarzeniami z trylogii Petera Jacksona. W Galadrielę wciela się tu walijska aktorka Morfydd Clark.

Oprócz Galadrieli zobaczymy w serialu szereg bohaterów zarówno znanych, jak i świeżo wprowadzonych do świata Władcy Pierścieni. W ramach promocji produkcji otrzymaliśmy wcześniej aż 23 plakaty z różnymi postaciami; można się zatem spodziewać, że każda z nich otrzyma przynajmniej jeden duży wątek.

Serial Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy zadebiutuje na Amazon Prime Video już 2 września 2022 roku. Na razie zobaczcie obiecany teaser:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie