Wiosenna promocja na GOG.com – ponad 500 gier w ofercie!

Specjalne kolekcje gier oraz obniżki sięgające 90 procent.

GOG.com rusza z wielką wiosenną promocją: Tym razem postanowiliśmy nie komplikować sprawy – wszystkie gry dostępne są w promocyjnych cenach od pierwszego do ostatniego dnia promocji. Nie dodajemy także żadnych elementów grywalizacji. Tu liczą się gry!

Jest jednak pewna ciekawostka w ramach nowych promocji. Ponieważ w przecenie jest ponad 500 tytułów, GOG.com przygotował dla użytkowników specjalne Kolekcje gier. Jedne to zbiory najlepszych gier z danego gatunku, inne to z kolei zestawy, które mają trafić do konkretnych typów osobowości.

W zestawieniu znalazły się tak oczywiste kolekcje jak Nasze Ulubione RPGi (Our Favorite RPGs) czy Nasze Ulubione Strzelanki (Our Favorite First Person Shooters) oraz bardziej kreatywne składanki, m.in. zestawy 10 Gier z Dziwacznymi Rodzajami Broni (10 Games With Wacky Weapons) czy Gry w Które Powinieneś Grać Tylko w Nocy (Games You Should Play At Night). Każdy rodzaj gracza znajdzie Kolekcję dla siebie!

Ponad pół tysiąca tytułów rozkwitnie w blasku rabatów, w tym takie hity jak Vampire: The Masquerade – Bloodlines (-75%), Darkest Dungeon (-50%), Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku (-40%) Shadow Tactics: Blades of the Shogun (-10%), i wiele, wiele więcej. Pełną listę przecenionych gier można znaleźć na stronie GOG.com.

Wiosenna Promocja GOG.com będzie trwać do poniedziałku, 12 marca, do godziny 23:59.

Źródło: GOG.com, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.