Wielkość świata w Wiedźminie 3 robi wrażenie. Oto nowe fragmenty rozgrywki

Wcześniej mogliśmy już zerknąć na grafikę, prezentującą mapę świata Dzikiego Gonu. Teraz mamy okazję zobaczyć, jak mapka prezentuje się podczas gry.

Serwis Gamespot wypuścił ponad dziesięciominutowy materiał poświęcony nadchodzącym przygodom Geralta. Możemy m.in. rzucić okiem na mapę świata z Wiedźmina 3, która jest naprawdę ogromna. Nic dziwnego, że zaliczenie gry w 100 procentach (z wszystkimi zadaniami pobocznymi) ma nam zająć nawet 200 godzin. Oprócz mapki Gamespot prezentuje kilka krótkich migawek z rozgrywki, walkę oraz kawałek scut-scenki. Jeśli nie przeszkadzają Wam drobne spoilery, śmiało odpalajcie materiał.


Pod nim zobaczymy natomiast filmik, który wpuścił dzisiaj do sieci sam CD Projekt RED. Tutaj możemy posłuchać (są również polskie napisy), co do powiedzenia na temat produkcji ma znany z serialu Gra o Tron aktor Charles Dance, podkładający w Wiedźminie 3 głos pod Emhyra var Emreisa, czyli cesarza Nilfgaardu.

Jeśli jeszcze będzie Wam mało, polecamy wcześniejsze filmiki: Geralt na polowaniu oraz podczas prezentacji swoich niezwykłych mocy. Na deser naprawdę ogromna dawka nowych ciekawostek. Trzeba przyznać, że obrodziło nam ostatnio newsikami z Białym Wilkiem. Przypominamy, że gra debiutuje na PC oraz konsolach PS4 i Xbox One w przyszłym miesiącu, dokładnie 19 maja.

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

127 Shares
Share127
+1
Tweet