Parodia Wiedźmina imponuje jakością wykonania. Pierwszy odcinek wkrótce

Parodia Wiedźmina imponuje jakością wykonania. Pierwszy odcinek wkrótce
Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

W internecie pojawił się zwiastun nadchodzącego serialu parodiującego Wiedźmina. Odpowiada za niego grupa popularnych YouTuberów.

Wygląda całkiem… obiecująco!

Wiedźmin w krzywym zwierciadle

W internecie pojawił się zwiastun serialu Witcher Logic, czyli fanowskiej produkcji będącej w istocie parodią Wiedźmina. Choć ewidentnie twórcy z kanału Viva La Dirt League postawili na wyśmianie gier (a przede wszystkim trzeciej części), wieloma pomysłami zahaczają także o serial Netflixa.

VLDL to kanał na YouTube, który wsławił się komediowym podejściem do przedstawiania gier wideo. Ich najpopularniejsze serie to choćby PUBG w krzywym zwierciadle lub wyśmiewanie się z mechanik gier RPG. Tym razem nie umknęła im popularność Wiedźmina. Z nadchodzącej produkcji stworzyli więc serial. Raczej nie spodziewam się zawrotnie długich odcinków, więc najpewniej będą to krótkie skecze idealnie do porannej kawy.

Na zaprezentowanym zwiastunie skupiono się na zaprezentowaniu wiedźmińskich zmysłów w kuriozalny sposób. Do tego zaczęto również wyśmiewać podejście Geralta do jego pracy „detektywistycznej”. Jednak to, co robi największe wrażenie, to jakość. Trzeba przyznać, że serial wygląda na porządnie „odpicowany”. Zarówno ujęcia kamery, stroje, charakteryzacja, jak i wygląd lokacji przypominają jakością produkcję Netflixa! I nie mamy tutaj nawet kartonowych zbroi Nilfgaardu! Ciekawe, jaki mają budżet…

YouTuberzy ogłosili, iż pierwszy odcinek ich najnowszej produkcji zadebiutuje 15 kwietnia. Będzie dostępny za darmo na YT, więc raczej nie zaszkodzi dać parodii szansę.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie