Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Serial Wiedźmin – nowe zdjęcia. Ciri w nietypowym kostiumie

Serial Wiedźmin od Netflix doczeka się już wkrótce drugiego sezonu. W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu serialu, a na nich między innymi Ciri.

Netflix coraz odważniej zabiera się za autorskie adaptacje kolejnych marek. Ogromny sukces pierwszej serii Wiedźmina zagwarantował serialowi drugi (i według plotek trzeci) sezon przygód Geralta. Aktualnie produkcja dalszego ciągu ruszyła pełną parą, a w sieci pojawiły się zdjęcia zza kulic.

W poświęconemu serialowi serwisie Redanian Intelligence opublikowano kilka obrazków z planu niedaleko Wokingham w Anglii. Ujęcia przedstawiają między innymi Ciri, kilka innych postaci i pogorzelisko po zapewne bardzo widowiskowym wykorzystaniu efektów specjalnych.

Co ciekawe, Ciri ma na sobie dość niespotykany kostium, który może być nawet wiedźmińskim pancerzem otrzymanym w trakcie treningów w Kaer Morhen.

Możliwe, że w nadchodzącym sezonie twórcy zamierzają poświęcić Ciri więcej uwagi. Jest to bądź co bądź jedna z najważniejszych postaci w uniwersum Andrzeja Sapkowskiego.

Dodatkowo w oczy rzuca się inna aktorka znajdująca się na planie. Rudowłosą postacią najprawdopodobniej będzie królowa Redanii – Cerro – która adoptowała Riannon, czyli prapraprababkę Ciri. Cóż, fabuła serialu zacznie być coraz bardziej zagmatwana i osoby niezaznajomione z twórczością Sapkowskiego zapewne będą musiały posiłkować się fanowskimi encyklopediami.

Wielu widzów narzekało na dość przekomplikowane linie czasowe w pierwszym sezonie, które jednak miały zostać zniwelowane w kontynuacji. Czas pokaże, czy Netflix tym razem nie wprowadzi odbiorców w konsternację.

Wiedźmin od Netflixa otrzyma drugi sezon już wkrótce. Docelowo premiera ma mieć miejsce w 2021 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się