Wiedźmin i Cyberpunk 2077 w dodatku do bardzo nietypowej gry

Wiedzmin-Cyberpunk
Newsy PC

Wiedźmin i Cyberpunk 2077 też tutaj? Zobaczcie, w jakiej grze możemy teraz zobaczyć Geralta, Ciri i Yennefer czy Johnny’ego Silverhanda. Zobaczyć i… pomalować.

Gra Model Builder otrzymała dodatek, który może Was zainteresować. Jeśli już macie podstawową wersję gry, możecie teraz sięgnąć po dodatek The Witcher & Cyberpunk 2077, który kosztuje na Steam 17,99 zł. DLC kupicie tutaj.

Wiedźmin i Cyberpunk 2077 DLC do Model Builder – co dostajesz?

Dodatek zawiera cztery modele figurek z wiedźmińskiej serii, przedstawiające Geralta, Ciri i Yennefer oraz jedną figurkę Johnny’ego Silverhanda i Alta Cunninghama z Cyberpunk 2077. Jak zaznacza deweloper, wszystkie są dokładnie odtworzonymi prawdziwymi modelami dla kolekcjonerów, nad którymi teraz można popracować w wirtualnym warsztacie.

Dokładna lista dodatkowych modeli w DLC:

  • Johnny i Alt
  • Geralt Ronin
  • Ciri i Kitsune
  • Popiersie Ciri
  • Yennefer Kunoichi

Każdy wprowadzony przez DLC model figurki jest powiązany z nową misją z innym zadaniem do wykonania w grze. Pojawiły się ponadto nowe schematy malowania do stworzenia oraz pięć nowych osiągnięć Steam, które można odblokować.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie