Wiedźmin 3 – za darmo pobierz koncert z muzyką z gry

Wiedźmin 3 – za darmo pobierz koncert z muzyką z gry
Gry za darmo Newsy PC

Wyprzedaż Made in Poland z okazji 11 listopada na GOG.COM trwa w najlepsze. Przez najbliższych 48 godzin na wszystkich użytkowników platformy czeka darmowa niespodzianka – koncert z muzyką z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Ale to nie wszystko! Heroes of Might and Magic 3: Complete, Heroes of Might and Magic 4: Complete oraz Heroes of Might and Magic 5: Bundle od dziś dostępne w polskiej wersji językowej.

Przenieśmy się na dłuższą chwilę do sali koncertowej, by zanurzyć się w prawdziwą dźwiękową ucztę ze suitami z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, dodatków Serca z Kamienia oraz Krew i Wino. Całość to łącznie ponad 2 godziny niesamowitej muzyki z ostatniej przygody wiedźmina Geralta z Rivii. Nagranie jest dostępne za darmo dla wszystkich użytkowników GOG.COM przez najbliższych 48 godzin, to jest do 11 listopada, do godziny 15:00. Wystarczy tylko wejść na stronę główną serwisu i kliknąć przycisk na bannerze promocji. Po weryfikacji, koncert automatycznie zostanie przypisany do biblioteki użytkownika.

Heroes of Might and Magic to z kolei ponadczasowe wrażenia z niesamowitej rozgrywki. Któż z nas jednak nie wspomina też z nostalgią kultowych tekstów z polskiej lokalizacji gry? Po długich staraniach, zgodnie z przepowiedniami astrologów, Heroes of Might and Magic 3: Complete, Heroes of Might and Magic 4: Complete oraz Heroes of Might and Magic 5: Bundle są już dostępne na GOG.COM w polskiej wersji językowej, z rabatem 50%, który obowiązuje do końca promocji Made in Poland.

W ramach promocji Made in Poland znajdziecie ponad 90 okazji z rabatami do 90%. Od klasyków, po wielkie hity i niezależne perełki, w tym: This War of Mine, Frostpunk, Tower of Time, Seven: The Days Long Gone, Ruiner >observer_, Painkiller, Jack Orlando, King Arthur’s Gold, Earth 2150, The Cat Lady, Phantom Doctrine, My Memory of Us, My Brother Rabbit i mnóstwo innych tytułów. Czekają na Was też gry z serii Wiedźmin w obniżonych cenach oraz ostatnie premiery, w tym: Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści, Project Warlock, Steel Rats oraz Tsioque.

Pełna lista okazji dostępnych w promocji Made in Poland znajduje się w tym miejscu. Wyprzedaż Made in Poland trwa do 12 listopada, do północy.

Źródło: GOG.com

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie