Wiedźmin 3 za darmo? Nadarza się okazja

Idealna dla osób, które mają za słabe komputery, a koniecznie chcą zagrać w Dziki Gon.

19 maja Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutuje w wersji na PC, PS4 oraz Xboksa One. O ile posiadacze konsol nie muszą się martwić o ty, czy gra pójdzie, w przypadku pecetowców sprawa wygląda odwrotnie. Wymagania sprzętowe trzeciego Wiedźmina do najniższych nie należą, więc pewnie niejeden właściciel blaszaka będzie musiał rozbudować swój sprzęt.


Jeśli myślicie o nowej karcie graficznej, być może przy jej zakupie uda się nawet dostać Wiedźmina 3 za darmo. Serwis Videocardz opublikował grafikę przedstawiającą ciekawą promocję. Wynika z niej, że nowe przygody Geralta będą dodawane za darmo do wybranych kart graficznych z serii GeForce. Chodzi o modele GTX 960, GTX 970, GTX 980. Dodatkowo Wiedźmina 3 mamy zgarnąć kupując laptopa z kartami GTX 970M i 980M.

Na grafice nie wspomniano natomiast o zapowiedzianym podczas imprezy GDC 2015 najnowszym potworze GeForce GTX Titan X.

Miejcie na uwadze, że poniższy obrazek pochodzi z przecieku, więc nie wiemy, kiedy akcja promocyjna miałaby się zacząć i jak długo trwać. Zapewne w najbliższym czasie Nvidia poda na ten temat szczegółowe informacje. Taka promocja z pewnością spodoba się osobom, które i tak w związku z Wiedźminem 3 zamierzają wymienić kartę graficzną.

Wiedzmin-3-za-darmo-GeForce

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

163 Shares
Share163
+1
Tweet