Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 – Triss jak prostytutka po nowym modzie? Autor broni projektu

Zerknijcie na nowy mod do gry Wiedźmin 3 Dziki Gon i dajcie znać, czy podoba się Wam elegancka sukienka dla Triss Merigold.

W sieci wylądował kolejny mod do gry Wiedźmin 3, który może spodobać się niektórym graczom. Programik nosi nazwę Triss Elegant Dress i jak można się domyślić po samej nazwie, rudowłosa czarodziejka dostaje po prostu eleganckie wdzianko. Za moda odpowiada programista skrywający się za pseudonimem Jato.

Wiedźmin 3 i skąpa suknia dla Triss

Dajcie znać, czy podoba się Wam króciutka sukienka dla Triss. Jeden z użytkowników serwisu nexusmods skwitował pracę modera w następujący sposób: bardzo podobny do stroju prostytutki z Novigradu. Połowa prostytutek z Novigradu nosi takie sukienki. Dodał też, że moder zamiast tworzyć nową siatkę mógł oszczędzić sobie pracy i wziąć za bazę moda strój prostytutki.

Jato odpowiada, że docenia konstruktywną krytykę, ale jest ona nieco błędna: Wspomniana siatka prostytutki jest po prostu za krótka. Jeśli spojrzysz na grę, nic nie zasłania. Jest w złym guście. Sukienka modera jest ponadto animowana i nie zachowuje się sztywno.

Mniejsza z tym – jeśli jesteście chętni zobaczyć Triss np. podczas zadania Kwestia życia i śmierci w bardziej skąpej wersji, instalujcie moda. Poniżej zobaczycie oryginalną suknię (ta dłuższa) oraz zmodowaną (ta króciutka).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%