Wiedźmin 3 – poprawiona wersja z PS4 oraz pecetowa walka w ustawieniach Ultra

Zapraszamy na kolejne materiały z Dzikiego Gonu. Tym razem coś dla posiadaczy nowej generacji od Sony i mocnych blaszaków.

Wczoraj mogliśmy przeczytać, co tak naprawdę zmieni patch 1.01 do Wiedźmina 3 na konsoli PlayStation 4. Wśród kilku zapowiedzianych zmiana znalazła się i taka, która ma poprawić płynność rozgrywki. Po pierwszych recenzjach okazało się bowiem, że animacja potrafi czasem zanurkować poniżej 30 klatek na sekundę.


W sieci znalazł się filmik jednego z graczy, który posiada już wersję pudełkową Dzikiego Gonu. Gameplay (bez spoilerów) prezentuje wersję gry poprawioną przez wspomniany patch, zatem możemy zobaczyć, jak wygląda usprawniony framerate. Szkoda jedynie, że autor materiału nie pokusił się o pokazanie walki, podczas której najczęściej dochodzi do spadków płynności.

Ostrej walki nie brakuje natomiast w kolejnym materiale, przedstawiającym Wiedźmina 3: Dziki Gon w ustawieniach Ultra. To oczywiście pecetowa wersja gry i tutaj przestrzegamy przed spoilerami. Kto odważny, niech ogląda!

Wiedźmin 3 – wersja z PS4 z zainstalowanym patchem

Wiedźmin 3 – wersja PC w ustawieniach Ultra

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

26 Shares
Share26
+1
Tweet