Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 komentarze

Wiedźmin 3 dostanie jeszcze jeden patch, lecz są z nim małe problemy [Aktualizacja]

Proces aktualizowania gry Wiedźmin 3 jeszcze nie dobiegł końca. Posiadacze PS4 nadal przecież czekają na bardzo ważny patch. Wygląda na to, że jeszcze trochę poczekają.

Dokładnie miesiąc temu pisaliśmy o oczekiwanym patchu do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, który ma być dedykowany konsoli PlayStation 4 Pro [aktualizacja – również dla standardowej PS4] i wprowadzić obsługę HDR. Aktualizacja została zapowiedziana przez polskie studio naprawdę dawno temu i pod koniec lutego otrzymaliśmy sygnał, że łatka nie została zamieciona pod dywan. Marcin Momot z CD Projekt RED informował wówczas: Powinniśmy mieć więcej informacji na ten temat w przyszłym tygodniu. Przepraszamy za tak długie milczenie. Minął tydzień, kolejny, kolejny i nadal nic…

10 premier na nowy tydzień. Koniec miesiąca mocny jak nigdy

Co się zatem dzieje z obiecaną aktualizacją? Dzisiaj Marcin Momot ponownie zabiera głos poprzez serwis Twitter.

Patch PS4 Pro HDR nadal jest na etapie przygotowywania. Ze względu na fakt, że odkryliśmy kilka dodatkowych błędów po drodze, potrzebujemy więcej czasu, aby go ukończyć. Nie chcemy obniżać jakości aktualizacji, dlatego chcielibyśmy prosić o nieco więcej cierpliwości – pisze przedstawiciel CD Projekt RED.

Co ciekawe, patch ma zapewnić HDR również na standardowej konsoli PlayStation 4, co potwierdza Marcin Momot w odpowiedzi udzielonej jednemu z użytkowników Twittera:

Patch do Wiedźmina 3

Zatem nie pozostaje nic innego, jak tylko cierpliwie czekać na wypuszczenie aktualizacji.

Przypominamy, że w zeszłym roku posiadacze PlayStation 4 Pro dostali patch do Wiedźmina 3 zapewniający wsparcie dla rozdzielczości 4K. Następnie podobna aktualizacja została zaserwowana dla Xbox One X, tyle że zawierała ona dodatkowo HDR. Nic więc dziwnego, że właściciele sprzętu od Sony również oczekują wsparcia technologii na swoich konsolach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%