Wiedźmin 3 w oryginale jest piękny, lecz po takich zmianach zachwyca!

Dla osób, które zwracają uwagę na detale.

Moder posługujący się pseudonimem Halk Hogan PL wypuścił kolejną wersję – oznaczoną numerem 4.6 – swojego pakietu tekstur HD do Wiedźmina 3.

Programik nazywa się The Witcher 3 HD Reworked Project i jeśli chcecie go pobrać, uderzajcie na stronę nexusmods. W nowej wersji znalazły się kolejne poprawione tekstury dachówek, podłoża, skał, elementów metalowych i innych szczegółów, które wyglądają z modem o niebo lepiej. Dowód? Wystarczy zerknąć na poniższe materiały.

Dajcie znać, czy bawicie się z modami przy Wiedźminie 3, czy też może wychodzicie z założenia, że nie ma co poprawiać i tak już bardzo ładnej gry.

Mody do Wiedźmina 3 to temat rozległy i powstało już naprawdę sporo ciekawych projektów, skupiających się na szczegółach jak omawiany w tym newsie czy bardziej ogólnych, jak choćby Cinematic Realism ReShade Mod, którego efekty widzimy na screenie z początku newsa.

Niesamowity wyczyn w Wiedźminie 3, który mało kto będzie w stanie powtórzyć

YouTube’r posługujący się pseudonimem Aeraloth pochwalił się swoimi umiejętnościami, pokonując wszystkich 84 bossów z Wiedźmina 3 oraz dodatków Serca z Kamienia / Krew i Wino na najwyższym poziomie trudności.

Marsz Śmierci został odegrany bez żadnej zbroi, choć ta i tak do niczego by się nie przydała, ponieważ założeniem YouTube’ra było pokonać przeciwników bez ani jednego draśnięcia. Żeby było ciekawiej, Aeraloth nie używał kuszy, eliksirów, bomb i innych ułatwiaczy. W przypadku znaków, poratował się nimi jedynie kilkukrotnie.

Wyczyn godny wiedźmińskiego mistrza.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.