Są pierwsze materiały! Wiedźmin 3 next-gen z jeszcze lepszą grafiką

Wiedźmin 3 w wersji next-gen za rogiem? Dziś ważne ogłoszenie
Newsy PC

Stało się! Trzy tygodnie temu pisałem, że odświeżony Wiedźmin 3 otrzyma dodatkowe graficzne fajerwerki. Dzisiaj możesz zobaczyć nadchodzące zmiany na własne oczy.

Wiedźmin 3 next-gen stanie się jeszcze ładniejszy dzięki moderowi z Polski, który skrywa się za pseudonimem Halk Hogan. Obecna wersja gry zawiera już poprawki jego autorstwa. Zostały one wdrożone do gry przez CD Projekt RED, oczywiście za zgodą modera. Ten jednak nie zamierza składać broni i pokazuje, że świat Białego Wilka można wciąż wizualnie poprawić.

Wiedźmin 3 next-gen. Tak prezentują się nadchodzące zmiany

Halk Hogan zaprezentował pierwsze materiały z nadchodzącego moda HD Reworked Project Next-Gen Edition.

Oto pierwsza zapowiedź nadchodzącej edycji HDRP NextGen. To tylko niewielka część wszystkich ulepszeń wizualnych, których doświadczycie w drugim kwartale tego roku. Modyfikacja nadchodzi dla pełnej edycji (4.0+), ale także dla starszych wersji 1.31/1.32. Bądź na bieżąco, wkrótce więcej wiadomości i filmów.

Halk Hogan

Widać, że drewniane elementy są jeszcze bardziej szczegółowe, a metalowe wyglądają realniej. Poprawki są łatwo dostrzegalne również na ceramice oraz kamieniu. Znając autora modyfikacji, możemy spodziewać się naprawdę dopracowanych tekstur i detali ostrych jak żyleta.

Na drugiej podstronie kolejne screeny i filmik z porównaniem grafiki.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie