Wiedźmin 3 z bajerem, o którym nie pomyślał CD Projekt RED. Nowość do pobrania

Wiedźmin 3 - grafika z Geraltem
Newsy PC

W grze Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawił się bardzo ciekawy dodatek i widać, że porwał serca fanów Białego Wilka. Mowa o medalionie Geralta, który otrzymał świetny bajer.

Pobraliście już Nowy Rok w Kaer Morhen (Świąteczne DLC) do Wiedźmin 3: Dziki Gon? Po tym świątecznym dodatku wprowadzającym do świata gry masę prezentów, przyszedł czas na inny mod – malutki, lecz również bardzo popularny. Jeśli spojrzymy teraz na najpopularniejsze projekty dotyczące Wiedźmina na nexusmods, zaraz po świątecznym DLC gracze najchętniej pobierają Prime Medallions. I właśnie o tej modyfikacji dzisiaj napiszemy.

Przed tym jednak wspomnę, że Wiedźmin 3 co chwilę dostaje nową zawartość od społeczności lub poprawki istniejących mechanik czy też mody na grafikę. Wszystkie mody do trzeciego Wiedźmina, które warte są uwagi, zebraliśmy w tym miejscu.

Medalion z Wiedźmin 3 z nowym wyglądem

Moder posługujący się pseudonimem KainPrimus trafił w dziesiątkę ze swoim pomysłem na wiedźmińskie medaliony. Dzięki niemu do gry trafiły świecące medaliony, które wyglądają po prostu kapitalnie. Są one dostępne w czterech wariantach kolorystycznych, domyślnym czerwonym, żółtym nawiązującym do Wiedźmina 2 oraz niebieskim. Ten ostatni kolorek to ukłon w stronę Powrotu Białego Wilka, czyli popularnego moda do pierwszej odsłony serii. Dodatkowo mamy biały kolor, moim zdaniem chyba najciekawszy ze wszystkich.

Po zainstalowaniu moda oczy wilka z medalionu rozbłysną jednym z wymienionych kolorów. Wygląda to rewelacyjnie, zwłaszcza z blaskiem w czasie rzeczywistym wokół oczodołów, kiedy włączymy funkcję SSR.

Jak wyglądają nowe odjechane medaliony? Zobacz na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie