Wiedźmin 3: Krew i Wino. Są nowe wieści o DLC!

Nowy teren, nowa przygoda, nowe postacie i dodatkowo…

Ostatnio prezentowaliśmy zestaw 17 gorących informacji o DLC Krew i Wino, które jednak nie zostały potwierdzone przez CD Projekt RED, więc zasługują co najwyżej na miano plotki. Dzisiaj mamy dla Was skromniejszą porcję wieści, lecz z pewnego źródła.


Marcin Przybyłowicz, który komponował muzykę do Wiedźmin 3: Dziki Gon, powiedział kilka słów na temat ścieżki dźwiękowej nadchodzącego rozszerzenia Krew i Wino. Jak wiemy, w dodatku zobaczymy nowy region Toussaint, który może rywalizować wielkością z tym, po którym poruszamy się w podstawowej wersji gry.

Marcin Przybyłowicz zaznacza, że w celu podkreślenia charakteru nowej przygody, muzyka do DLC Krew i Wino zostanie napisana zupełnie od zera. Zatem nie będzie powtórek ze znanych melodii, lecz zupełnie inny soundtrack!

Ponadto do ekipy pracującej nad muzyką – czyli do Mikołaja Stroińskiego i Marcina Przybyłowicza – dołącza Piotr Musiał, który komponował dźwięki This War of Mine.

– Tak, Mikołaj powróci do pracy przy rozszerzeniu. Mamy również nowego kompozytora na pokładzie – Piotrka Musiała, który stoi za muzyką do gier 11 bit studios, włączając w to nagradzany soundtrack do This War of Mine. W trójkę pracujemy nad muzyką do Krew i Wino. To będzie zupełnie coś nowego. Nie użyjemy żadnego elementu, który został wcześniej przygotowany. Nadchodzący dodatek to nowy teren, nowe postacie i nowa historia. To wszystko zasługuje na muzykę, która zostanie napisana od zera – powiedział Marcin Przybyłowicz w wywiadzie dla serwisu Gamepressure.

Wygląda więc za to, że szykuje się nie tylko uczta dla oczu, lecz również dla uszu. Czekamy na pierwsze dźwięki!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

663 Shares
Share662
+11
Tweet