Wiedźmin 3: Icewine gotowe do pobrania. Zobacz gameplay

Wiedźmin 3 mod
Newsy PC

Toussaint to wiecznie zielona kraina z dodatku Wiedźmin 3: Krew i Wino. Ktoś jednak wpadł na pomysł, by i tam zawiało chłodem. Zobaczcie iście zimowy mod.

Wiedźmin 3: Icewine to nazwa moda, którego stworzył fan Białego Wilka posługujący się pseudonimem DheyssonS. Programik robi prostą rzecz – wpływa na pogodę w krainie winem i krwią płynącą.

Wiedźmin 3 – zamień Toussaint w zimowisko

Jak zaznacza autor modyfikacji, Icewine zawiera nową mapę i minimapę dla Toussaint, trochę śnieżnych tekstur, nowy system pogodowy i inne drobiazgi.

O jakie drobiazgi chodzi, nie wspomniano, ale może pomocny okaże się gameplay z gry, w której zainstalowano moda. Znajdziecie go na drugiej podstronie.

Komu podoba się taka odmiana Toussaint, opisywanego moda pobierze pod tym adresem ze strony Nexusmods. Plik waży lekko ponad 460 MB. Żeby zainstalować moda, niezbędne jest posiadanie dodatku Krew i Wino do Wiedźmina 3.

Wiedźmin 3 zima mod
Wiedźmin 3 – nadeszła zima

Na drugiej stronie gameplay prezentujący zimę w Toussaint.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie